Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha
 • Powstaje firma i marka WOOL STAR

  Powstaje firma i marka WOOL STAR

  2001

  Na początku było tylko 4 pracowników. Firma zajmowała się sprzedażą. Już po pół roku uruchomiliśmy własną produkcję, którą rozwijamy do dziś. Kreatywny Dział produkcji pozwolił nam uzyskać przewagę na rynku.
 • Kolekcja MERYNOS

  Kolekcja MERYNOS

  2001

  Pierwsza klasyczna kolekcja, która cieszy się zainteresowaniem klientów do dziś. Czysta żywa wełna, w naturalnym kolorze, niebarwiona, z dłuższym włosem. Najczęściej stosowana do celów terapeutycznych. Doceniana w rehabilitacji wielu schorzeń.
 • Kolekcja KASZMIR

  Kolekcja KASZMIR

  2001

  Od początku urozmaicamy ofertę o nowe wzory i kolory, cieszące oko i zaskakujące naszych klientów. Z uwagą obserwujemy rosnące wymagania i staramy się im sprostać, proponując to co najlepsze. Sprowadzamy tkaniny z Włoch, a materiały wykończeniowe z Niemiec.
 • Kolekcja CAMEL

  Kolekcja CAMEL

  2004

  Wełna wielbłądzia i ciepłe kolory, ponadczasowe wzornictwo. Połączenie dwóch rodzajów wełny owczej i wielbłądziej było udanym eksperymentem. Delikatna i lekka kolekcja otula do snu wielu naszych klientów.
 • Wpis do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych

  Wpis do Urzędu Rejestracji Wyrobów...

  2006

  Procedury rejestracyjne, testy trwały kilka lat. Ostatecznie otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający zdrowotne właściwości naszych wyrobów. Zostały gruntownie przebadane i potwierdzono, że spełniają najwyższe normy jakościowe.
 • Certyfikat Woolmark

  Certyfikat Woolmark

  2006

  100% czystej, żywej wełny. Gwarancja najwyższej jakości. Certyfikat jest przyznawany tylko najlepszym na rynku produktom. Nasze wyroby od lat znajdują się w ich gronie.
 • Kolekcja ORCHIDEA by Arkadius

  Kolekcja ORCHIDEA by Arkadius

  2008

  Współpracujemy ze światowej sławy kreatorami mody aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nowatorskie połączenie kontrastujących kolorów – czerń, biel i czerwień. Do tej pory, wyroby wełniane nie były barwione z taką brawurą.
 • Kolekcja SILVER

  Kolekcja SILVER

  2010

  Tworzymy trendy, jako jedni z pierwszych wprowadzamy kolekcję w odcieniach szarości, które przeżywają dziś swój renesans. Subtelnie otulają każde wnętrze, idealnie komponując się z naturalnymi elementami aranżacyjnymi takimi jak kamień i drewno.
 • Wytwórcy Wyrobów Medycznych

  Wytwórcy Wyrobów Medycznych

  2010

  WOOL STAR zostaje honorowym członkiem Stowarzyszenia Wytwórców Wyrobów Medycznych z dzianin wełnianych.
 • 10 lat WOOL STAR

  10 lat WOOL STAR

  2011

  Po 10 latach działalności szwalnię opuszcza milionowy produkt marki WOOL STAR – Dziękujemy wszystkim klientom, którzy nam zaufali.
 • Kolekcja PANTERA

  Kolekcja PANTERA

  2012

  Omena Mensah Ambasadorem Marki WOOL STAR. Współpraca ze znaną prezenterką telewizyjną cieszy się zainteresowaniem mediów. Mówią o nas w Dzień Dobry TVN. Dorota Welman i Marcin Prokop testują nasz produkt.
 • CLIMA 360

  CLIMA 360

  2015

  Najnowsza linia pościeli TERMOAKTYWNEJ. Połączenie wełny i lateksu. NOWOŚĆ – pościel do powlekania. To zdecydowany przełom w naszej ofercie. Kołdra i poduszka zaprojektowane na podstawie opinii naszych klientów na temat idealnej pościeli.
 • 15-lecie firmy WOOL STAR

  15-lecie firmy WOOL STAR

  2016

  Mimo, iż osiągnęliśmy tak wiele, mamy świadomość, że przed nami jeszcze dużo wyzwań. Mamy to szczęście, że praca jest naszą pasją i kochamy to co robimy!

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji