Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Produkcja

Dlaczego wełna?

Wełna jest termoaktywna, utrzymuje stałą temperaturę ciała. Wspiera naturalną termoregulację organizmu. Oddycha i nie przepuszcza wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha, a ciało oddycha całą powierzchnią.

Wykorzystuje się ją w terapii cieplnej. Stosowana odpowiednio długo i na dużą powierzchnię ciała wspiera naturalne mechanizmy termoregulacji, które odczuwamy jako „komfort termiczny”.
Przyjemne ciepło dostarczane przez wyroby wełniane oddziałuje na wiele procesów zachodzących w organizmie. Zobacz: Terapia cieplna

Jest doskonałym izolatorem, nie pozwala na wychłodzenie ani przegrzanie. Wełnę stosuje się do produkcji odzieży sportowej. Jest niezwykle lekka i antystatyczna. Odpycha cząsteczki kurzu, nie elektryzuje się.

W 100% naturalna. Po okresie fascynacji produktami syntetycznymi na nowo czerpiemy z natury.
Wełna idealnie odpowiada na nasze potrzeby.

Jest trwała. Dzięki dużej sprężystości włókna, które nie odkształca się trwale i szybko wraca do pierwotnego kształtu.

Zapewnia komfort użytkowania. Jest przyjemna w dotyku. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Pasuje do naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Ociepla nowoczesne aranżacje.

Dlaczego lateks?

To naturalny produkt wytwarzany z mleczka drzewa kauczukowego. Charakteryzuje się dużą trwałością. Jest higieniczny i antyalergiczny. Perforacja zapewnia stały dopływ powietrza i odpowiednią sprężystość. Gwarantuje anatomiczne podparcie na całej długości kręgosłupa.

WYRÓB MEDYCZNY health-black

Nasze produkty mogą być stosowane podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz w czasie snu u osób ze schorzeniami reumatoidalnymi oraz skłonnością do nadmiernego pocenia się. Mogą być stosowane do łagodzenia bólu stawów i kręgosłupa. Zaleca się je osobom uczulonym na pierze i roztocza oraz o dużej skłonności do pocenia się.

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji