Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Misja

Tworzymy najlepsze warunki do spania poprzez oferowanie najwyższej jakości pościeli znacząco poprawiających jakość i wydajność snu.

Co jest dla nas ważne…?

 • Rozwijamy nowe technologie wykorzystujące tradycyjne produkty. Edukujemy na temat zdrowego snu. Współpracujemy z lekarzami, fizjoterapeutami, instytutami medycznymi. Każdy kto nas spotka otrzyma sporą dawkę wiedzy na temat zdrowego snu i praktyczne umiejętności tworzenia zdrowych warunków do spania w każdym wieku.

 • Dostrzegamy świat wokół nas i chcemy uczynić go lepszym.

 • Każdego dnia z zapałem tworzymy i rozwijamy nasze produkty aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Doradzamy i pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

 • Traktujemy wszystkich z szacunkiem i podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

 • Produkujemy dla zdrowia i przyjemności. Sen to kombinacja obu tych wartości.

WOOL STAR w liczbach

18

Lat działalności

Firma powstała w lutym 2001r. w Opalenicy. Na początku tworzyły ją tylko 4 osoby.

190

Pracowników

Mimo tego wciąż jesteśmy firmą, w której panuje rodzinna atmosfera, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ludzie decydują o naszym sukcesie.

100
%

Czystej żywej wełny

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami m.in. WOOLMARK, TOP Q.

150
tys.

Zadowolonych klientów

Jesteśmy dumni, że wielu z Was wraca i kupuje najnowsze produkty. To dla nas najlepsza rekomendacja.

Poznaj nas

 • Renata, Dyrektor Administracyjny
  „Czuję się częścią firmy WOOL STAR. Lubię to, że każdy dzień tutaj przynosi nowe wyzwania.”
 • Gosia, Koordynacja Eventów
  „Praca tu nigdy nie jest monotonna, choć wymaga skrupulatności. Bywa bardzo twórcza i wymaga otwartości. Jestem wdzięczna za zaufanie i szacunek przełożonych.”
 • Radek Jarecki, Prezes
  „Tworzymy wiarygodną markę, a przy tym ciągle się rozwijamy i uczymy. Dla naszych klientów i dzięki nim. Czego chcieć więcej."
 • Ania, Marketing
  „W WOOL STAR doceniam pracę zespołową i otwartość na nowe wyzwania. Ceni się tu solidność i dbałość o każdy szczegół.”

Produkcja

Dlaczego łączymy wełnę i lateks? Już kilka lat temu dostrzegliśmy walory połączenia tych naturalnych materiałów. Są one wyjątkowo trwałe. Antystatyczna wełna nie przyciąga kurzu, higieniczny lateks nie pozwala na powstawanie roztoczy. Z ich połączenia otrzymujemy produkt antyalergiczny, przepuszczający wilgoć i powietrze, jednocześnie zapewniający komfort termiczny i doskonałe podparcie dla Twojego ciała.

Laboratorium

W 2015 roku udało nam się połączyć szlachetną wełnę merynosów australijskich z lateksem. Nasze najnowsze produkty to kołdra i poduszka CLIMA 360. Wykorzystują właściwości dwóch naturalnych komponentów połączonych dla zmaksymalizowania korzyści termicznych, izolacyjnych i higienicznych.

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy częścią lokalnej społeczności. Zależy nam na wspieraniu oddolnych inicjatyw kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Uczestniczymy w imprezach masowych na których edukujemy i uświadamiamy jak ważne jest nabywanie zdrowych nawyków już od najmłodszych lat.

Historia

Dzięki korzyściom zdrowotnym pościeli, modnemu wzornictwu kolekcji oraz coraz większemu zainteresowaniu Polaków naturalnymi, ekologicznymi produktami, już w 2010 roku szwalnię opuścił milionowy produkt marki WOOL STAR.

Kariera

Zobacz aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji