Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Kołdra wełniana na zdrowy sen! Nie tylko dla alergika!

Kołdra wełniana, jakie są jej zalety?

Wełna jest surowcem w 100% naturalnym. Dzięki specyficznej budowie włókien wełnianych, charakteryzuje się dużą termoaktywnością. Oznacza to, że reaguje na zmieniającą się temperaturę. Grzeje, gdy jest zimno. Nie przegrzewa, gdy jest ciepło. Oddycha i przepuszcza wilgoć. Kołdra wełniana sprawia, że skóra śpiącej pod nią osoby, pozostaje sucha. Jest to ważne szczególnie w przypadku osób cierpiących na alergie skórne.  Wełna jest nie tylko lekka, ale także antystatyczna. Odpycha cząsteczki kurzu i nie elektryzuje się. Tworzy antyalergiczne środowisko wolne od roztoczy kurzu, grzybów i pleśni.

Kołdra 3 w 1, czyli kołdra na cały rok.

Jesteśmy producentem pościeli wełnianej od 2001 roku. Bazując na naszych badaniach i wieloletnim doświadczeniu, stworzyliśmy kołdry wełniane, dedykowane na każdą porę roku. Są to 3 kołdry wełniane, o zróżnicowanej grubości: wiosenno-jesienna 700 g., letnia 500 g., a także zimowa – będąca połączeniem obu (1200 g.) Zarówno ich grubość (dopasowana do pory roku), jak i wełniane wypełnienie – gwarantują, że niezależnie od temperatury, będziesz odczuwać termiczny komfort.

Dla kogo wełniana pościel?

Wełniana kołdra będzie dla Ciebie dobrym wyborem, jeśli:

  • Chcesz wyeliminować kaszel i katar, który doskwierają alergikom w nocy (wskutek wysychania śluzówki pod wpływem szkodliwych roztoczy i pleśni).
  • Nie lubisz widoku unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu gdy ścielisz łóżko.
  • Cierpisz na alergie skórne i dbasz o to, aby Twoja skóra była zawsze sucha.
  • Twoje dotychczasowe kołdry i poduszki zbijają się i tracą swoje właściwości zbyt szybko.

 

Jeśli sądzisz, że wełniana kołdra rozwiąże Twoje problemy, zobacz także lateksową poduszkę i zestaw pościeli Clima 360, dedykowany alergikom i ludziom dbającym o komfort snu.

Jaka jest optymalna temperatura do spania?

 

Kołdra wełniana na zdrowy sen! Nie tylko dla alergika!
5 (100%) 5 votes

Autor: Aneta

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji