Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Chorujesz?

Cierpisz na reumatyzm

Potrzebujesz stałej temperatury kojącej ból stawów. Zmiany temperatury w nocy, odkrywanie się, gdy jest zbyt ciepło, następnie przemarzanie, utrudnia walkę z bólem stawów. Pościel TERMOAKTYWNA, która nie wymaga dodatkowego okrycia czy odkrywania gdy jest zbyt ciepło, zapewni stałą, bezpieczną temperaturę komfortową dla Twojego ciała.

Bóle kręgosłupa

Mogą świadczyć o niewłaściwym jego podparciu w czasie snu. Pozycja leżąca powinna odciążyć kręgosłup i rozluźnić mięśnie. Tymczasem niewłaściwe podparcie kręgosłupa prowadzi do napinania mięśni, czego nie odczuwamy w nocy, ale skutki doskwierają nam w dzień. Dobra poduszka i materac powinny załatwić sprawę. Głowa, szyja, odcinek piersiowy i lędźwiowy wymagają odpowiedniego traktowania, aby się nie napinać, nie zapadać ani nie wyginać w sposób nienaturalny. Sprawdź nowoczesne połączenie wełny i lateksu w naszych poduszkach i materacach, zapewniających optymalne podparcie na całej długości kręgosłupa. Efekty spania w idealnych warunkach na pewno Cię zaskoczą.

Ważna jest również pozycja w jakiej śpimy

Pozycje w czasie snu

Masz problemy z krążeniem

Zdrowy sen obniża i reguluje ciśnienie krwi. Jeżeli nie śpimy zdrowo przez kilka, kilkanaście lat, wzrasta ryzyko nadciśnienia. Niedobór snu, zwłaszcza w dłuższym okresie czasu zaburza czynność serca, co może prowadzić do innych zaburzeń krążenia. Chcesz korzystać z dobroczynnego wpływu zdrowego snu na poziom Twojego ciśnienia krwi, zadbaj o odpowiednie wyposażenie łóżka w pościele TERMOAKTYWNE, które zapewnią Ci komfort termiczny i wyeliminują konieczność dodatkowego nakrywania czy odkrywania w czasie snu.

Nadmiernie się pocisz

Używaj naturalnych oddychających pościeli. Uderzenia gorąca to przykra dolegliwość, która skutecznie utrudnia funkcjonowanie. Wybudza w nocy, powoduje utratę komfortu spowodowaną nadmiarem wilgoci. Oddychające, naturalne materiały odprowadzają wilgoć zostawiając uczucie suchości i komfortu termicznego. Wypróbuj nowoczesne pościele TERMOAKTYWNE doskonale wykorzystujące połączenie naturalnych produktów wełny i lateksu, dla zwiększenie Twojego komfortu w czasie snu.

Masz problem z nadwagą

Dobrze się wysypiaj – już jedna nieprzespana noc powoduje gromadzenie tkanki tłuszczowej. Niewyspanie powoduje zaburzenie gospodarki hormonalnej odpowiedzialnej za poczucie sytości i łaknienie. Zmęczeni chętniej sięgniemy po wysokokaloryczną przekąskę i będziemy skłonni do nadmiernego objadania się. Wyspani mamy ochotę na zdrowsze jedzenie w mniejszej ilości.
Okazuje się, że zdrowy sen wspomaga odchudzanie. Popraw warunki snu przy pomocy pościeli TERMOAKTYWNEJ. To ciepłe a jednocześnie lekkie, antyalergiczne i oddychające połączenie wełny i lateksu przysporzy Ci niezwykłego komfortu każdej nocy.

Otyłość a brak snu

Dokuczają Ci alergie

Szukasz produktów wolnych od alergenów. Wszechobecna chemia, modyfikowana żywność, nawet pościele produkuje się obecnie najczęściej z włókien sztucznych. Nadmiar przemysłowo przetworzonych produktów nie sprzyja naszemu zdrowi. Jeżeli odczuwasz negatywne skutki związane z używaniem takich materiałów, naturalna pościel TERMOAKTYWNA z wełny i lateksu jest dla Ciebie. Jest antystatyczna, nie pozwala na rozwój roztoczy, nie alergizuje.

Cierpisz z powodu chorób skóry

Wiesz jak ważne jest aby Twoja skóra pozostawała sucha. Potrzebujesz oddychających tkanin i produktów ułatwiających naturalną cyrkulację wilgoci bez przesuszania, podrażnienia i zatrzymywania nadmiaru wilgoci. Pościel TERMOAKTYWNA pozwoli Ci odczuć prozdrowotne działanie wełny i lateksu. Zdrowa, lekka, oddychająca zaprojektowana tak, aby działała jak balsam na Twoją skórę.

Zrób test

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji