Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Wełniane koce, nie tylko na zimne noce.

Wełniane koce orężem do walki z chłodem!

Nieubłaganie zbliża się wrzesień. W powietrzu czuć zapach jesieni. Wciąż delektujemy się sierpniowym słońcem, ale nad ranem musimy pamiętać o ciepłej bluzie lub kurtce. Zaczyna towarzyszyć nam chłód. Lubimy ten czas. To czas, gdy odkrywamy na nowo czar ciepłej herbaty z cynamonem i imbirem, pitej na tarasie. I ciepłe skarpety od babci. Wełniane koce są kolejnym niezbędnym elementem tej układanki! Otulamy się w nie, skutecznie chroniąc się przed zimnem, by w spokoju poświęcić czas naszym bliskim podczas rozmowy lub skupić się na czytaniu książki.

Wełniane koce firmy Woolstar, Grafit Wełniane koce firmy Woolstar, Tybet

Dlaczego wybraliśmy wełnę? O strukturze wełny słów kilka.

Natura jest niezwykle przezorna! Nie pozostajemy jej dłużni i czerpiemy inspiracje prosto od niej. Nic dziwnego, że wełnę ukochaliśmy sobie szczególnie. Struktura jej włókien sprawia, że doskonale dostosowuje się do temperatury powietrza. Chroni ciało przed zimnem i zabezpiecza przed przegrzaniem. Duże właściwości higroskopijne sprawiają, że pochłania nadmiar wilgoci, zachowując pot z dala od  skóry.  Podczas jesiennych (i zimowych) wieczorów zapewnia doskonały komfort termiczny. Dzięki niej skupiamy się na delektowaniu chwilą, a nie chowaniem się przed zimnem. Wełniane koce Woolstar (dostępne w naszym sklepie internetowym koc wełniany Grafit i wełniany koc Tybet) sprawdzają się w 100%.

Niech ciepło będzie także z Tobą! 🙂

 

 

Wełniane koce, nie tylko na zimne noce.
4.3 (86.67%) 3 votes

Autor: Aneta

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji