Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Poduszka lateksowo-wełniana Clima 360.

Poduszka lateksowo-wełniana Clima 360, poduszka do zadań specjalnych!

Czy wiesz, że niewłaściwie dobrana poduszka może być przyczyną bólu głowy lub kręgosłupa? Nieodpowiednie podparcie górnej części kręgosłupa może skutkować napięciem mięśni karku i szyi. By zapobiec tego typu sytuacji, do wyboru poduszki warto podejść kompleksowo, rozważając wszystkie „za” i „przeciw”. Naszym faworytem jest poduszka lateksowo-wełniana Clima 360, poduszka z wełnianą powłoczką i wkładem lateksowym.

Poduszka naturalna w 100%

Zarówno wełna, jak i lateks (pozyskiwany z mleczka drzewa kauczukowego), to materiały w 100 % naturalne, pochodzące z natury. Wełna ma właściwości higroskopijne, a przez to termoaktywne. Budowa włókna wełny sprawia, że pochłania ona wilgoć do środka, trzymając ją z daleka od ciała. Daje to pewność, że nawet podczas pocenia się (np. przy gorączce), nie odczujemy wilgotnej powierzchni poduszki. Natomiast lateks zapewni odpowiednią sprężystość i sprawi, że poduszka dopasuje się do anatomicznego kształtu głowy.

Poduszka do walki z alergią

Naturalny lateks tworzy środowisko, w którym nie rozwijają się bakterie, grzyby i pleśń. Część lateksowa poduszki Clima 360 posiada specjalnie zaprojektowane otwory, które zwiększają cyrkulację, a także zapobiegają poceniu się podczas snu. Wełna ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu odpycha cząsteczki kurzu, zapobiegając namnażaniu się roztoczy.

Poduszka lateksowo – wełniana Clima 360

Odpowiedni kształt

Poduszka lateksowo-wełniana Clima 360 utrzymuje odpowiedni kształt. Z jednej strony elastyczne dopasowując się do kształtów anatomicznych śpiącego, z drugiej strony zapewnia właściwe podparcie (nie „zbija się” w jeden kawałek” i nie przesypuje w powłoczce). Ze względu na naturalne materiały, jej waga może być większa, niż w przypadku poduszek syntetycznych. Ma idealnie dopasowaną szerokość, właściwą, by skutecznie odciążyć mięśnie karku i szyi.

Gwarancja i dbałość wykonania

Pościel firmy Woolstar (w tym poduszka Clima 360) powstaje w Polsce, tworzona jest z najlepszych jakościowo materiałów. Proces wprowadzenia produktu na rynek poprzedzony jest dokładnymi badaniami i testami produktów. Precyzja i staranność wykonania są najlepszą gwarancją, że poduszka Clima 360 będzie służyć naszym Klientom przez długie lata. Jako jedni z nielicznych producentów, oferujemy aż 7 lat gwarancji.

 

Poduszka lateksowo-wełniana Clima 360.
Oceń ten artykuł

Autor: Aneta

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji