Spotkanie

Sprawdź czy w Twojej okolicy organizujemy spotkanie na temat ZDROWEGO SNU.
captcha
Zaproś nas do siebie – chętnie weźmiemy udział w Twojej imprezie.
captcha

Kołdra wełniana na zdrowy sen! Nie tylko dla alergika!

Kołdra wełniana, jakie są jej zalety?

Wełna jest surowcem w 100% naturalnym. Dzięki specyficznej budowie włókien wełnianych, charakteryzuje się dużą termoaktywnością. Oznacza to, że reaguje na zmieniającą się temperaturę. Grzeje, gdy jest zimno. Nie przegrzewa, gdy jest ciepło. Oddycha i przepuszcza wilgoć. Kołdra wełniana sprawia, że skóra śpiącej pod nią osoby, pozostaje sucha. Jest to ważne szczególnie w przypadku osób cierpiących na alergie skórne.  Wełna jest nie tylko lekka, ale także antystatyczna. Odpycha cząsteczki kurzu i nie elektryzuje się. Tworzy antyalergiczne środowisko wolne od roztoczy kurzu, grzybów i pleśni.

Kołdra 3 w 1, czyli kołdra na cały rok.

Jesteśmy producentem pościeli wełnianej od 2001 roku. Bazując na naszych badaniach i wieloletnim doświadczeniu, stworzyliśmy kołdry wełniane, dedykowane na każdą porę roku. Są to 3 kołdry wełniane, o zróżnicowanej grubości: wiosenno-jesienna 700 g., letnia 500 g., a także zimowa – będąca połączeniem obu (1200 g.) Zarówno ich grubość (dopasowana do pory roku), jak i wełniane wypełnienie – gwarantują, że niezależnie od temperatury, będziesz odczuwać termiczny komfort.

Certyfikat Woolmark, jaki posiadają nasze produkty, to tylko potwierdzenie ich najwyższej jakości.

Dla kogo wełniana pościel?

Wełniana kołdra będzie dla Ciebie dobrym wyborem, jeśli:

  • Chcesz wyeliminować kaszel i katar, który doskwierają alergikom w nocy (wskutek wysychania śluzówki pod wpływem szkodliwych roztoczy i pleśni).
  • Nie lubisz widoku unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu gdy ścielisz łóżko.
  • Cierpisz na alergie skórne i dbasz o to, aby Twoja skóra była zawsze sucha.
  • Twoje dotychczasowe kołdry i poduszki zbijają się i tracą swoje właściwości zbyt szybko.

 

Jeśli sądzisz, że wełniana kołdra rozwiąże Twoje problemy, zobacz także lateksową poduszkę i zestaw pościeli Clima 360, dedykowany alergikom i ludziom dbającym o komfort snu.

Jaka jest optymalna temperatura do spania?

 

Kołdra wełniana na zdrowy sen! Nie tylko dla alergika!
5 (100%) 4 votes

Autor: Aneta

Staramy się, by strona Woolstar była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając nas, zgadzasz się na to. Więcej informacji